Bestyrelsen

Vil du vide mere om foreningens arbejde, eller vil du gerne være med til at hjælpe kommunens flygtninge med at komme godt i gang, så skriv en mail til Egedal Flygtningenetværk.

Bestyrelsen i Egedal Flygtningenetværk 2022

Formand: Birgitte Knak-Nielsen
E-mail: birgitte@knak-nielsen.dk

Næstformand: Trine Kort Lauridsen
E-mail: trine@johnnyl.dk

Kasserer / bestyrelsesmedlem: Kirstin Laursen
E-mail: kjlaursen@mail.dk

Bestyrelsesmedlemmer:

Birgit Krogh Andersen
E-mail: lobolarmen@youmail.dk

Tommy von Pein
E-mail: pein@minitegl.dk

Souad Taha
E-mail: s.taha@live.com

Elna Carlsen
E-mail: elnacarlsen3650@gmail.com

Anne-Mie Johansen
E-mail: am.soeager@gmail.com

Unn Kristensen
E-mail: unn.kristensen@gmail.com